Jacek Tylek i Partnerzy. Kancelaria Radców Prawnych. Gdańsk, Sopot, Gdynia. Trójmiasto.

Kancelaria


Kancelaria założona została w 1997 roku jako spółka cywilna przez Prof. dr hab. Jerzego Młynarczyka – wybitnego wykładowcę i znawcę prawa cywilnego i morskiego oraz radcę prawnego Jacka Tylka. Pan Profesor pozostawał wspólnikiem do czasu wyboru na posła Sejmu IV kadencji. Obecnie, w wyniku przekształceń, Kancelaria działa na podstawie wpisu do CEiDG.

Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu procesów M&A oraz due diligence, zarówno na rzecz podmiotów badanych, jak i na rzecz potencjalnych inwestorów, zwłaszcza w branży energetycznej, ze szczególnym uwzględnieniem projektów wiatrowych onshore i offshore. Braliśmy udział w negocjacjach umów na finansowanie inwestycji, przygotowanie finansowania w systemie project finance. Mamy doświadczenie w kreowaniu zasad zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw (CSR).

Kancelaria współpracowała w zakresie obsługi prawnej z podmiotami powiązanymi z gospodarką morską: PPPiH DALMOR S.A., Polskimi Liniami Oceanicznymi S.A., Stocznią Północną S.A., Unity Line sp. z o.o., WTC Gdynia sp. z o.o.

Usługi prawne świadczone były również i są nadal na rzecz m.in.:. ENERGA SA, ENERGA – OPERATOR SA, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, Szpitala im. Św. Jana w Starogardzie Gdańskim, Szpitala Miejskiego w Miastku sp. z o.o., Kurii Metropolitalnej Gdańskiej, Elektrociepłowni Wybrzeże S.A., voestalpine Signaling Poland sp. z o. o. i in.

(placeholder)
Lotos
Lotos
Energa
Energa
Kredyt Bank SA
Kredyt Bank SA
Centrum Innowacji Medycznych
Centrum Innowacji Medycznych
GUMed
GUMed
voestalpine
voestalpine
Spektrum
Spektrum
voestalpine
voestalpine
Delivr Poland
Delivr Poland
(placeholder)

Referencje